16 Haziran 2016 Perşembe

Room in Heaven Bu Sefer +16

Haziran ayı geldiğinde malum yaşadığımız şehir de Adana olunca hasftasonu küçük kaçamaklar yapmak aklımızdan geçmiyor değil. Biz burada gayet sıcak günler geçirirken hala yağmur yağan, serin olan birçok şehrimiz de var tabiki :)

Bu senenin ilk yazlık kaçamağını çok sevdiğimiz tarz olan otel Adam&Eve oteline giderek yaptık. Bu sene burası biraz değişmiş, otelin isminde bir önceki gelişimizde olan Royal kısmı kalkmış, koskocaman bir +16 Adult eklenmiş, yani çocuksuz bir otel olup çıkmış. Bu da gerçekten bekar, genç, çocuksuz çiftler için bir ihtiyaç. Malesef otelin bir kısmı açıktı, turizm sıkıntısı en çok bu oteli vurmuş olmalı çünkü müşterilerinin yüksek kısmı Ruslardan oluşuyordu. Yine de yabancı yok diyemem, sanırım otelde olan Türkler kadar yabancılarda vardı, farklı milletlerden.


Bu sene yemekleri çok iyiydi, lezzetler yerinde, çeşitler aşırı fazla olmasa da bence yetecek kadardı. Aşırı fazla olunca da aşırı fazla yeme ihtimaliniz artyıor. Yine de salatalarını çok tuttum, özellikle öğlen yemeklerinde tercihim salata büfesi oldu.

Akşam partileri pek güzel geçmiyor, özellikle Atrium oturma düzeni bakımından uyku getirici, açık hava eğlenceleri bir nebze daha iyi :)

Gündüz havuz ve plaj partileri daha eğlenceli bence, sanırım ben açık havayı seviyorum. Hatta biz oradayken Angel ekibi dolaşıp herşey yolunda mı şikayetiniz var mı gibi sorular soruyorlardı. Yanımızdaki bir grup otelin eğlencesinden şikayetçiydi, müziklerin biraz daha değişmesi gerektiği bizi oturtmasın şeklindeki parçaları istediklerini belirtiyorlardı. İnsanlar eğlenmeye gelmişler tabiki hak verdim onlara.


Mimarisi ile gönlümüze taht kuran Adam&Eve

video

Odanın içini, değişen ışıklarını ve havuz-deniz manzarasını çektim, GoPro Hero 4'üm heryerde:)
Bu sene böyle bir bileklik taktık, yan otellerden içeri giriş olmasın kontrol edilsin diyeymiş, biz pek sevmedik bu uygulamayı.


GoPro Hero4 denemelerim bu yaz su içinde de devam edecek.Akşam partilerinden biri Optimus Prime ve Bumblebee ortada gezince bende oğlum için fotoğraf çekmek istedim, ne de olsa çok seviyor onları.video

Bir havuz partisi... Ses ve görsel olarak bangır bangır geldiler, sonrasında müzik ve dans tüm havuzbaşını ayaklandırdı.

Eski yazım da belki farklı detaylar gözünüze çarpar.
İyi tatiller..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder